Březen 2009

My new club!!!

27. března 2009 v 21:15 | Itami |  News
Ahooojkyyyyyyy!!!
No ták jsem se rozhodla vytvořit vlastní klub (respektive školu) po vzoru mnoha a mnoha dalších a dalších lidí na netu!! :)
Adresa je zde: www.school-in-our-world.blog.cz !!!
Teprve to rozjíždím takže tam toho moc nejni.... a předem upozorňuju že kdo se nevyžívá ve fantasy nebo aspoň v anime, tak tam nemá co dělat xDxDxD

Tak se koukněte a když tak se přihlašte, Mocky DÍKY!!!

anime15.jpg Anime image by tsubasa_lover_tin2x

Hlásněte onegai

27. března 2009 v 19:33 | Itami |  Moje řeči
Přihlásila jsem se do soutěže o nejbláznivější pár! de teprve o první kolo! Hlásněte prosím TADY!!! Nemůžu kvůli pravidlům soutěže prozradit, který obrázek jsem poslala já, tudíž jen řeknu - hlasujte onegai, komu uznáte za vhodné!! ARIGATO!!!


Diplomky za 1. Bleskovku.... ...konečně xD

18. března 2009 v 20:13 | Itami |  Ocenění
Tak jsem se konečně uráčila udělat diplomky za Bleskajdu... Gomene všem že to tak dlouho trvalo :)
Tak prosím a ať se líbí :)

Diplomkyy.. za SB

16. března 2009 v 22:17 | Itami |  Ocenění
Tak mám tady diplomky za SB pro Zaneone a Katie Zariku :) Snad se budou líbit!!!

Gomene za písmo - není vidět


Přírodopis....!!!!!!!!

16. března 2009 v 21:12 | Itami |  Moje řeči

No mě asi jebne!!! Já baka jsem napsala ten přírodopis za 3!!! To není možný!!! Takovej primitivní předmět a já dostanu trojku... No ale se známkami 3, 1 (3 je za písemku a 1 za poznávačku zvířat) jsem byla druhá s nejlepšími známkami takže to nebudu řešit... xD Navíc to bylo očekávaný.. chjo... ale i tak bych si za to nafackovala... No, musím si nafackovat i za to že jsem líná sem přidat něco jinýho než nějaký moje potrhlý keci xD
Nebudu zdržovat lidičky tak papa a mějte se líp než já!!!

Uuuu.. nesnášim pondělky...

15. března 2009 v 17:33 | Itami |  Moje řeči

Tak si tady jen tak hezky sedím v křesle, zabalená do deky, protože mi je věčně zima a přemýšlím co přidám na blog. Přitom si uvědomím, že zítra dostaneme oznámkované písemky z fyziky, přírodopisu, dějáku... ajajajajaj.... tak dobrý... fyzika bude za 1, děják za 1, možná 2 a příraz bude za 3 bo za 4... nechápu jak jsem to mohla z toho přírodopisu takhle projet... No, ale když po vás chce učitelka (***** je to...) vypsat kompletní dýchací a cévní soustavu a části mozku tak se nedivte!!! Jáááj to bude tady doma v tomhle křesílku horko... :-P
K tomu dneska měla kolem 13:00-15:00 přijet návštěva. Je 17:30 a nikdo u nás není xDxD
Nevíte proč to tady vlastně vykládám?? Jáj, už mi fakt hrabe... Lucííí potřebuju číslo na Kopeček!! (Na Kopečku je v Jihlavě blázinec xD)
Musím se vrhnout na diplomky za SB a Bleskovku. Ty pak hodím sem a dál nevím co mám přidat.. Možná info o dalších anime, nebo obrázky... Docela by se to hodilo... Navíc bych sem chtěla přidat pár videí (jak mám ksakru napsat skloněný slovo "video"?! xD) a textů písniček, který často poslouchám... Začala jsem taky psát FF na Naruta, takže tu bych sem taky mohla dát, ne? Jak o tom tak přemýšlím, mám spoustu věcí na přidávání, jen se mi nechce xDxDxDxDxD

No tak pp a mějte se lidi!!

(Jááááááááj - Z tohohle solidně nemůžu!!!!!!)

Obrázky postav :)

13. března 2009 v 19:14 | Itami |  Vampire Knight

Yuuki

*Yuki*

Yuuki the Vampire


Kaname

Kaname

Kaname-Kuran

Zero

Zero Kiryuu

Zero Kiriyu

Vampire Knight - recenze

13. března 2009 v 19:09 | Itami |  Vampire Knight
Hlavní hrdinkou je 15-ti letá Yuuki, která chodí do velmi zvláštní školy. Tato škola je rozdělená na Denní a Noční třídu, přičemž Noční třída je složená z Upírů. Jeden z těchto (velmi pohledných) upírů je Kaname, který před deseti lety zachránil Yuuki před jiným upírem. Kaname je moc milý a má Yuuki velmi rád (samo, že o něco víc než je zdrávo). Jelikož je čistokrevný upír s velkou mocí má před ostatními značný respekt.
Další postava je Zero, je stejně jako Yuuki prefekt školy a chodí do Denní třídy, je velice tichý a občas dost nepříjemný (ale nějak moc se mu nedivím). Jeho rodiče zabil cizí upír, když byl malý a od té doby žije s Yuuki a jejím adoptivním otcem (ředitel školy). Zero pochází z rodiny Lovců upírů a proto se mu moc nelíbí jak se Yuuki motá kolem Kanameho!!


Zero, Yuki, Kaname :)

1.Bleskovka!!! ---- KONEEEC

10. března 2009 v 22:09 | Itami |  Bleskovky
Takže máme tady první bleskovku tohohle blogu!!! :) Bude se týkat oblíbených a neoblíbených postav z Anime!!

1) Ahoj jak se máš?
2) Viděl/a jsi anime Naruto+Naruto Shippuuden?
3) Oblíbená postava?
4) Láska? (případně kdo se ti líbí)
5) Koho nemáš rád/a?
6) Viděl/a jsi Bleach?
7) Oblíbená postava?
8) Láska?
9) Koho nemusíš?
10) No to je vše, další anime možná tolik lidí nevidělo :) Co chceš na diplomek?
11) Jaj.. zas sem to protáhla... neva xD Papa a měj se :)


Moje odpovědi:
1) Ahojky, jde to. :)
2) jj
3) je jich víc... většina Akatsuki, Sasuke, Kiba, Naruto, Sakura
4) láska: Kiba a Deidara se mi líbí povahově (Umění je.. odpal!!)
5)Orochimaru, Kabuto a někteří z Konohy mi nejsou sympatičtí (Shino apod.)
6) zatím prvních 5 epizod xD
7) Rukia a samozřejmě Ichigo
8) nikdo
9) všechny Hollow
10) nn nic na diplom niiiic xD
11) njn... pp

Naruto - recenze

9. března 2009 v 18:21 | Itami |  Naruto

NARUTO


Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu (Listovou), devítiocasý liščí démon Kyuubi. Ten dokázal jediným švihem svých ocasů drtit hory a vyvolat tsunami. Zničil téměř celou vesnici, než jej jeden geniální shinobi - Čtvrtý Hokage, porazil. A poté zemřel. Ani Čtvrtý Hokage však nedokázal démona zabít, proto jej zaklel do právě narozeného chlapce. Tím chlapcem byl Naruto.

Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl. O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné.

Právě kvůli tomu je Naruto stále osamělý, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky. Aby na sebe upoutal pozornost, neustále provádí všelijaké darebárny, provokuje koho může, ale to jeho situaci spíš přitěžuje. Navíc je totálně neschopný, na akademii jen taktak prolézá a jako jediný ze studentů už po několikáté nezvládl maturitu. Zdá se, že Naruto je od začátku ztracená existence. Jediný, kdo Naruta jakž takž bere na vědomí, je jeho učitel z Akademie - Iruka, jemuž liščí démon také zabil rodiče. Iruka však kvůli tomu necítí k Narutovi zášť, právě naopak - v mládí byl stejný jako Naruto a dívá se na chlapce jako na svého syna nebo možná mladšího bratra. Je to právě on, kdo Narutovi odhalí jeho děsivé prokletí a po drobném incidentu s jiným učitelem dokonce nechá Naruta odmaturovat - a Narutovi se konečně dostane na správnou cestu naplnit svůj obrovský sen - stát se nejmocnějším Hokagem.

Cesta však ještě bude hodně trnitá, kaktusová pole z pohádek Looney Tunes se můžou jít zahrabat hodně hluboko. To že Naruto zvládl maturitu totiž nic neznamená. Jako nováček (Genin - nejnižší úroveň ninji) je zařazen do tzv. týmu 7, kde musí plnit nejrůznější mise, obvykle vysoko přesahující jeho schopnosti. V každém případě se však celých (prozatím) asi 200 epizod netočí kolem jednotvárných dobrodružství "nová mise, chránit starou babku na cestě z X do Y, sakra byli jsme přepadeni, au teď jsem se nasral, nakopu jim p***le...". Ne, pokud si myslíte tohle (je to logické, přece jenom Naruto je ninja anime), asi budete hodně překvapeni. Celkem brzo se totiž rozvine nadupaná dějová linie propojující celý příběh, která vám nedá spát. Jednoduše neusnete, pokud neuvidíte další díl (připravte se 3 týdny nespat).


(Zbytek pod perexem)

Obrázky

9. března 2009 v 18:17 | Itami |  D.N.Angel
Je tady pár obrázků... Moc jich není... :)

(S dlouhými vlasy to je Risa a s krátkými vlasy Riku) ZBYTEK OBRÁZKŮ POD PEREXEM

D.N.Angel - recenze

9. března 2009 v 18:04 | Itami |  D.N.Angel

D.N.Angel

Hlavní hrdina se jmenuje Daisuke Niwa. Je mu 14 let a chodí na střední školu. Prostě normální život až do svých 14. narozenin, kdy se dozvěděl, že se do něj má převtělit zloděj Dark. V rodině Niwa vždy chlapci sdílejí své tělo s Darkem v den kdy dovrší 14-ti let.
Od té doby se musel Daisuke čas od času změnit na Darka a něco ukradnout!!!

Objevili se ale menší komplikace, jeho kamarád Hiwatari sdílí jedno tělo s Kradem, věčným Darkovým nepřítelem.

Všechno se ještě víc zamotá, když se Daisukeho tajná láska Risa zamiluje do Darka. Nikdo ale neví, že Daisukeho miluje ještě Risina sestra Riku.

Nakonec ale všechno skončí ,,relativně" dobře!!!! Tím relativně myslím jak pro koho!!!!!

Doporučuju zkouknout má to jen něco kolem 26 epizod takže to není moc dlouhé anime!!!

D.N.Angel

Zleva: Daisuke a Dark

Seznam SBének :)

9. března 2009 v 17:35 | Itami |  SB
No tak tady jsou vypsaná moje SBénka... Zatím jich tedy moc není no, ale to nic nemění na tom, že

VŠECHNY MÁM STRAAAŠNĚ MOOOC RÁÁDAAA ♥♥♥♥♥


Hyuuga Luchia
My best friend :)

My second best friend :)

Spřátelíš..???

9. března 2009 v 17:28 | Itami |  SB
Tak kdo by chtěl být moje SBénko (budu mocinky ráda) :) tak ať mi napíše do komentářů ju?

1) Přezdívka
2) Adresa blogu
3) Co na diplom?

Tohle stačí zkopčit a vypsat do komentů :)
Arigato
Itami :)Společné obrázky

8. března 2009 v 18:10 | Itami |  Death Note
Pár obrázků...

death_note2.jpg death note image by animepic4all

Death Note - recenze

8. března 2009 v 17:58 | Itami |  Death Note

Death Note

Jaké to asi je, když víte, že vám stačí znát jméno a tvář abyste někoho mohli zabít??? Osmnáctiletý génius Light Yagami už to ví. Ví to, protože jeden Shinigami (bůh smrti) Ryuk ztratí svůj zápisník smrti... Light se rozhodne, že potrestá všechny zločince a podobnou havěť.. Prochází mu to, dokud se do toho nezačne míchat policie v čele s tajemným detektivem zvaným "L"... A od té doby se jedná o tohle: Ten, kdo první zjistí jméno a podobu toho druhého, vyhrává...
Geniálnost a promyšlenost různých triků, léček, pastí a podobných věcí nemá v anime obdoby... Kolem 12 epizody se objevuje druhý vlastník Zápisníku Smrti - jistá Misa Amanová, která je bláznivě (až skoro fanaticky) zamilovaná do Kiry/Lighta. Tohle anime je super ve všech ohledech jen si myslím že pár věcí by mohli změnit (např. úmrtí jistých osob atd.) ALE JINAK TO NEMÁ CHYBU!!

Z leva: Ryuk, Light, L, Misa, Ren (Shinigami, která dala Mise Zápisník Smrti)

Design č. 1 - "I am Kira"

8. března 2009 v 17:49 | Itami |  Design
Ták tady je první design tohohle blogu!!! Asi budu designy střídat po měsíci nebo tak nějak.. :)

NÁHLED: (pod perexem)


Anime -- rozcestník

8. března 2009 v 16:22 | Itami |  Anime
(to logo jsem dělala sama tak mě za to nebijte!!) xDxDxDxDxD

Music -- rozcestník

8. března 2009 v 16:06 | Itami |  Music

Hudební skupiny, zpěvačky atd.

Videa, texty atd.

393.gif Music image by MLK01_ME